Kontakt

Marta Dębska tel. 0 501 029 389 flamenco@triana.pl
Arturo Muszyński tel. 0 501 35 70 74 arturo@triana.pl

Adres szkoły:
Młodzieżowy Dom Kultury
im. Wł. Broniewskiego
Warszawa
Ul. Łazienkowska 7

Aktualności
WARSZTATY ŚPIEWU Z CRISTIANEM DELGADO 3-4 CZERWCA 2017

Zapraszamy na warsztaty ze wspaniałym Cristianem Romero.
Cudowny głos, ogromna wiedza o flamenco, poczucie humoru, urok osobisty i pozytywna energia, którą zaraża wszystkich dookoła.

Palo do ustalenia. Tango de Granada? Abandolao? Buleria?

Dwa dni warszatowe:
Sobota i niedziela 3 i 4 czerwca.
Godz. 12.00-13.00
Koszt: 160 zł.

CRISTIAN DELGADO ROMERO w wieku zaledwie 20 lat ma już na swoim koncie liczne nagrody w konkursach śpiewu flamenco, organizowanych w różnych miastach Andaluzji, a także doświadczenia na ważnych scenach takich jak: La Peña Platería w Granadzie, Peña Juan Breva y Peña El Niño Velez w Maladze oraz występy w Niemczech i Polsce. Pierwszy konkurs wygrał w wieku 11 lat (Primer premio Jóvenes promesas Mijas Costa), a jako 14-latek był finalistą bardzo ważnego konkursu młodych talentów prowincji Granada.

Jego specjalnością są tradycyjne liryczne pieśni z Granady – granainas. W kategorii tego właśnie stylu dwukrotnie zdobywał pierwszą nagrodę – na konkursach Volaera Flamenca de Loja oraz Oro de Huetor Tajar. 

Wspaniały głos, a także pracowitość i zaangażowanie sprawiły, że jego repertuar jest ogromny, od tradycyjnego, po nowoczesny. Cristian czuje się swobodnie we wszystkich niemal stylach (palos) flamenco, zarówno w poważnych (cante jondo), jak i radosnych (cante festero). Jego nagrania znalazły się na płycie „Młode talenty z Granady”(„Jóvenes Promesas de Granada”), nagranej z inicjatywy i przy wsparciu finansowym urzędu prowincji Granady, a także na płycie świetnego gitarzysty Alfrero Arrebola.

Newsletter
Hiszpański w Andaluzji