Kontakt

Marta Dębska tel. 0 501 029 389 flamenco@triana.pl
Arturo Muszyński tel. 0 501 35 70 74 arturo@triana.pl

Adres szkoły:
Młodzieżowy Dom Kultury
im. Wł. Broniewskiego
Warszawa
Ul. Łazienkowska 7

Aktualności
warsztaty z ANTJE HERBER 2-3 grudnia 2016

Zapraszamy gorąco na warsztaty z tańca i śpiewu flamenco z Antje Herber.

PLAN WARSZTATÓW:

TANGOS dla poziomu II czyli osób po roku nauki flamenco, a także dla odważnych i ambitnych początkujących oraz nieśmiałych średniozaawansowanych, co to dotychczas bali się warsztatów ;-)

piątek godz. 18.00 - 19.20
sobota godz. 12.30 – 13.50

BULERIA dla średniozaawansowanych i zaawansowanych – na zupełnym luzie i bez akrobacji :-)

piątek godz. 19.20-20.40
sobota godz. 15.00-16.20

ŚPIEW sobota 14.00-15.00

Cennik:
Kurs tańca: 120 zł.
Śpiew: 50 zł., dla członków Coro Rociero de Triana: 30 zł.
Pojedyncza lekcja tańca: 70 zł.

Zapisy: flamenco@triana.pl Wpłaty:

Stowarzyszenie Sztuki Flamenco „Flamenco Si” 60 2130 0004 2001 0617 6945 0001


UWAGA! W niedzielę 4 grudnia zapraszamy na występ ANTJE w ramach Tablao Flamenco. Szczegóły wkrótce!

ANTJE HERBER urodziła się i wychowała w Berlinie. Swoja przygodę z flamenco rozpoczęła na początku lat 90-tych, kiedy to jako studentka iberystyki spędziła rok na stypendium w Sewilli. Wtedy właśnie nauczyła się tańczyć i śpiewać sevillanas i odkryła w sobie talent i powołanie do tańca flamenco. Od tamtego czasu nie ustaje w swych artystycznych poszukiwaniach, stałe szkoli się u mistrzów hiszpańskich zarówno w tańcu, jak i w śpiewie flamenco.
Aby doskonalić swój warsztat i rozszerzać horyzonty ukończyła prestiżową szkołę pedagogiki tańca w Arnhem (Holandia), gdzie studiowała taniec klasyczny, współczesny i jazzowy. Jako Ana Azules jest uznaną tancerką, która występuje w różnych zespołach flamenco w Niemczech i Holandii. Była pomysłowadawczynią i przez kilka lat dyrektorem artystycznym Festiwalu Flamenco w Berlinie. 
Antje gości w Polsce nie po raz pierwszy. W latach 90-tych to od niej podstaw tańca flamenco uczyło się wiele tancerek, które obecnie są cenionymi w Polsce instruktorkami (np. Marta Dębska). Kilkukrotnie też odwiedzała Trianę i prowadziła legendarne warsztaty wyjazdowe w Mokrej Wsi.
Ana Azules ma ogromna wiedzę na temat flamenco i bogate doświadczenie jako instruktorka. Jej lekcje są przemyślane i znakomicie poprowadzone. W tańcu zwraca uwagę nie tylko na technikę, ale przede wszystkim na rozumienie i odczuwanie muzyki. Zachęca do wspólnego śpiewania tak, aby stworzyć atmosferę fiesty i wyzwolić tkwiącą w nas energię. W sposób niezwykle inspirujący łączy flamenco z tańcem współczesnym i jazzowym. Jest autorką wielu znakomitych pomysłów dydaktycznych, przybliżających tajniki flamenco osobom początkującym i zaawansowanym.
Więcej informacji o Atje na stronie www.azules.nl

Newsletter
Hiszpański w Andaluzji